Par kažokzvēru audzēšanas aizliegumu
parakstījušies jau 42200 cilvēki
Parakstīties

Privātuma politika

Kā mēs ievācam un apstrādājam personas datus?

Mēs ievācam datus, kurus Tu mums sniedz brīvprātīgi - iestājoties biedrībā, piesakoties par aktīvistu vai dalībai mūsu rīkotajos pasākumos, parakstot petīcijas, pierakstoties ziņu vēstkopai vai ziedojot dzīvnieku aizstāvībai.

Mēs Tavus personas datus varam apstrādāt, pamatojoties uz Tavu brīvu piekrišanu, kā arī mūsu leģitīmo interešu īstenošanai - sabiedriskā labuma organizācijas mērķu sasniegšanai dzīvnieku tiesību aizstāvībā.

Kādus personas datus mēs varam apstrādāt?

Mēs varam ievākt tādu informāciju kā Tavs vārds, uzvārds, dzimšanas datums, dzīvesvieta, e-pasts, tālrunis, nodarbošanās, IP adrese, ierīces ID, elektronisko maksājumu informācija (veicot ziedojumus internetbankā), kā arī citu informāciju, kuru mums brīvprātīgi sniedz.

Mēs nesaglabājam tādas maksājumu detaļas kā kredītkartes numuru, derīguma termiņu vai drošības kodu.

Kā mēs izmantosim Tavus personas datus?

Mēs varam izmantot Tevis sniegto kontaktinformāciju, lai sazinātos ar Tevi e-pastā vai pa tālruni. Saziņa var būt par konkrētām kampaņām, akcijām vai darbībām, saistībā ar kurām tu atstāji savu kontaktinformāciju, par iespejām iesaistīties "Dzīvnieku brīvībā" vai par dzīvnieku aizstāvību vispār.

Mēs Tavus personas datus, ko esi iesniedzis mums, parakstot petīcijas, izmantosim statistikas veidošanai, lai apkopotu informāciju par atbalstu konkrētajos dzīvnieku tiesību jautājumos.

Cik ilgi mēs saglabājam personas datus?

Mēs Tavus personas datus glabājam atbilstoši to ievākšanas un glabāšanas mērķim vai līdz brīdim, kad esi lūdzis to dzēst. Tā kā personas datu glabāšanas mērķis ir saistīts ar Tavu brīvprātīgu vēlmi sadarboties ar mums, sniegt atbalstu un/vai saņemt informāciju par Tev interesējošiem jautājumiem, mēs datus varam glabāt līdz brīdim, kad informēsi mūs par vēlmi dzēst savus datus vai arī tie mums vairs nebūs nepieciešami.

Personas dati galvenokārt tiek glabāti mākoņpakalpojumu sniedzēju nodrošinātās platformās (Google Drive), mārketinga pakalpojumu sniedzēju platformās (Mailchimp, Mailigen) un biedrības datubāzēs.

Vai mēs nododam Tavus datus citām personām?

Mēs Tavus personas datus nenodosim nevienai citai trešajai personai, izņemot gadījumus, kad tam esi piekritis vai tas ir nepieciešams saskaņā ar normatīvajiem aktiem, piemēram, ja to pamatoti pieprasa kompetentās tiesībsargājošās iestādes.

Datu drošība

Mēs, veicot personas datu apstrādi, piemērosim iekšējās procedūras un kontroles līdzekļus, lai novērstu neatļautu personas datu lietošanu, piekļuvi, izpaušanu, kopēšanu, grozīšanu vai sabojāšanu, kā arī pielietosim visus saprātīgos līdzekļus, lai nodrošinātu Tavu personas datu drošību un privātumu.

Tavas tiesības

Tev ir tiesības pieprasīt mums informāciju par Taviem personas datiem, kurus mēs apstrādājam, tostarp, par personas datiem, kādi ir mūsu rīcībā, kā arī par to, kā mēs tos apstrādājam. Papildus tam Tev ir tiesības pieprasīt, lai mēs Tavus personas datus labojam, precizējam, dzēšam, papildinām, izņemot, ja attiecīgo personas datu vai to apstrādes veids un būtība, kā arī likums to nepieļauj.

Tāpat Tev ir tiesības jebkurā brīdī mūsu interneta vietnē (tieši vai uzklikšķinot uz saites saņemtajā e-pastā) vai sazinoties ar mums atteikties mūsu jaunumu, ziņu vai citas informācijas saņemšanas e-pastā.

Tiecoties novērst citu personu ļaunprātīgu rīcību ar Taviem personas datiem, iepriekš minētos lūgumus mēs varam izpildīt tikai, ja varam pārliecināties par Tavu identitāti (piemēram, saņemot Tevis parakstītu lūgumu).

Gadījumā, ja Tev ir šaubas par Tavu personas datu apstrādes atbilstību normatīvajiem aktiem, aicinām sazināties ar mums jautājuma atrisināšanai. Tev ir tiesības arī vērsties ar iesniegumu personas datu aizsardzības iestādē.

Paraksties

Dzīvniekiem ir svarīga ikviena balss, kas iestājas par arhaiskās un cietsirdīgās industrijas slēgšanu.

Parakstīt petīciju

Ziedo

Tavs finansiālais atbalsts palīdzēs mums panākt pārmaiņas, virzot kampaņu par zvēraudzēšanas aizliegumu Latvijā.

Atbalstīt kampaņu